loader image

اجرای میکروسمنت

خانه | خدمات میکروسمنت | اجرای میکروسمنت

اجرای میکروسمنت

نتیجه نهایی و ارزشمند کار اجرای میکروسمنت، سطحی صاف، یکنواخت و صیقلی خواهد بود. طریقه اجرای میکروسمنت فرآیند دقیقی است که باید توسط افراد حرفه‌ای انجام شود. مراحل اجرای میکروسمنت به‌گونه‌ای است که آن را به یک گزینه کارآمد و مقرون به صرفه تبدیل کرده‌است. بنابراین در این پست به بررسی مراحل اجرای میکروسمنت می‌پردازیم.

تماس با برکه

مراحل اجرای میکروسمنت

طریقه اجرای میکروسمنت در قالب یک فعالیت فوق حرفه‌ای، باید توسط افراد ماهر و باتجربه انجام شود. امروزه شرکت‌های میکروسمنت به منظور اعمال مراحل اجرای میکروسمنت رو به افزایش هستند. در این راستا، گروه مهندسی برکه به‌عنوان شرکت اجرا کننده میکروسمنت، فرآیند و طریقه اجرای میکروسمنت را برای مخاطبان خود سهولت بخشیده است.

در ادامه به بخش‌های مختلف مراحل اجرای میکروسمنت در 6 گام به این شرح می‌پردازیم. نکته حائز اهمیت در این است که مراحل باید به‌طور متوالی و دقیق انجام شوند. زیرا هر مرحله در ظاهر نهایی سطح مورد نظر ما اثرگذار خواهد بود.

مرحله اول

مرحله اول از سری مراحل اجرای خدمات میکروسمنت، شامل بررسی سطح مورد نظر است. به این معنا که سطح کار باید عاری از هرگونه رطوبت، آلودگی، چربی و گرد و غبار باشد. به همین جهت طریقه اجرای میکروسمنت ایجاب می‌کند تا مهندسان گروه برکه در ابتدا وضعیت سطح را ارزیابی کنند. بنابراین در صورت وجود درز و شکاف، اقدام به رفع آنها می‌نمایند تا ظاهر اولیه، صاف و یکدست بنظر برسد.

مراحل اجرای میکروسمنت

مرحله دوم

مرحله دوم از سری مراحل اجرای میکروسمنت به اعمال پوشش اولیه یا پایه اختصاص دارد. طریقه اجرای میکروسمنت به این صورت است که یک لایه مواد پایه به سطح مورد نظر زده می‌شود. این لایه به افزایش میزان چسبندگی نهایی کار کمک خواهد کرد.

بنابراین مهندسان گروه برکه ضمن استفاده از کاردک و ماله، مواد پرایمر را به‌طور یکنواخت بر روی سطح مورد نظر می‌کشند. همچنین اطمینان حاصل می‌کنند که ضحامت لایه اولیه در سراسر سطح، یکسان و یک اندازه باشد. بعد از اتمام کار، باید 24 ساعت زمان بگذرد تا سطح کار کاملاً خشک و آماده مراحل بعدی اجرای میکروسمنت شود.

مرحله سوم

مرحله سوم از سری مراحل اجرای میکروسمنت به ترکیب رنگدانه و بافت مورد نظر اشاره دارد. بنابراین متناسب با سلیقه و درخواست مشتریان، مراحل اجرای میکروسمنت با افزودن رنگ و انتخاب طرح مورد پسند آنها ادامه پیدا می‌کند. دامنه طیف رنگ میکروسمنت بسیار گسترده است.

همچنین قابلیت ترکیب رنگ نیز موجب شده‌است تا افراد گزینه‌های بیشتری پیش‌روی خود داشته‌باشند. در این مرحله نیز، پوشش ثانویه با ماله و کاردک بر روی سطح کار کشیده می‌شود. مجدد باید 24 ساعت از زمان انجام مرحله سوم بگذرد تا سطح کار آماده‌ دیگر مراحل اجرای میکروسمنت باشد.

مرحله چهارم

مرحله چهارم از سری مراحل اجرای میکروسمنت به سنباده زدن اختصاص دارد. در این مرحله، مهندسان گروه برکه به‌منظور رفع هرگونه سطح ناصاف و برآمدگی، یک کاغذ سنباده را به آرامی با حرکاتی دایره‌ای بر روی سطح مورد نظر می‌کشند. با این کار آنها، نواحی ناهموار، صاف و یکدست می‌شود.

بعد از اتمام مرحله چهارم، باید گرد و غبار ایجاد شده هرچه سریع‌تر از سطح مورد نظر پاک شود. به این منظور از یک دستمال مرطوب و یا جارو برقی استفاده می‌کنند. نکته حائز اهمیت در مرحله چهارم این است که نباید گرد و غبار حاصل از عمل سنباده زدن بر روی سطح بماند زیرا از کیفیت سایر مراحل اجرای میکروسمنت می‌کاهد.

اگر یک سنباده اتوماتیک دارید، گرد و غبار توسط آن از سطح مورد نظر به خوبی جمع می‌شود. سنباده زدن دیوار میکروسمنتی خشک اصلاً کار سختی نیست. تنها کافیست تا 2 مورد از اقدامات احتیاطی به شرح زیر را رعایت و اجرا کنید.

استفاده از وسایل ایمنی

گرود و غبار حاصل از سنباده زدن دیوار میکروسمنت ممکن است موجب تحریک سیستم تنفسی شود. بنابراین ضروری است تا ضمن استفاده از تجهیزات و لباس ایمنی، بروز اینگونه مشکلات را تا حد امکان کاهش دهید.

با بهره‌مندی از امکانات گروه مهندسی برکه به‌عنوان شرکت اجرا کننده میکروسمنت، به انواع لوازم ایمن مجهز هستید. همچنین به‌منظور افزایش بهره‌وری، مشاوران گروه مهندسی برکه، از سالم بودن سیستم تهویه فضای مورد نظر اطمینان حاصل می‌کنند تا گرد و غبار تجمع پیدا نکند.

الویت در سنباده زدن

سعی کنید سنباده زدن را با گوشه‌ها و لبه‌های سطح مورد نظر اتاق شروع کنید. زیرا آغاز سنباده زدن با سطوحی که دسترسی به آنها‌ سخت‌تر است به شما امکان می‌دهد کار را به طور مؤثرتر انجام دهید. همچنین به این مسئله توجه داشته‌باشید که ضمن کار ممکن است مجبور شوید تا نوع و اندازه سنباده خود را تغییر دهید تا سطح به خوبی صاف و صیقلی شود.

مرحله پنجم

مرحله پنجم از سری مراحل اجرای میکروسمنت شامل استفاده از یک لایه براق کننده و محافظ است. اغلب از سیلر برای این منظور استفاده می‌شود. زیرا می‌تواند سطح مورد نظر را به خوبی عایق بندی کند. در مرحله پنجم باید با یک برس نرم و یا غلتک، لایه سیلر بر روی سطح زده شود. سپس بعد از 24 ساعت که از زمان خشک شدن کار گذشت، مراحل اجرای میکروسمنت ادامه پیدا می‌کنند.

مرحله ششم

مرحله ششم و آخر از سری مراحل اجرای میکروسمنت، به آب بندی سطح کار اختصاص دارد. برای این کار از ترکیبی شامل گچ ضد آب، آمونیاک و سفید کننده استفاده می‌شود. بنابراین سطح مورد نظر ما دیگر طبله نمی‌کند و شوره نمی‌زند. همچنین طریقه اجرای میکروسمنت به‌گونه‌ای است که در همه مراحل اجرای میکروسمنت، به میزان مقاومت، عایق بودن و استحکام میکروسمنت افزوده خواهد شد.

به‌طور کلی لایه‌ای که در مرحله ششم بر روی سطح کار اعمال می‌شود به سه صورت ساتن، براق و مات در بازار موجود است. اغلب از پوشش براق برای اجرای میکروسمنت در کف استفاده می‌شود. نوع مات و ساتن میکروسمنت نیز به‌منظور اجرای میکروسمنت در دیوارها کاربرد دارند.

نکات حائز اهمیت در مراحل اجرای میکروسمنت

نکات حائز اهمیت در مراحل اجرای میکروسمنت

طریقه اجرای میکروسمنت در کلیه استان ها همچون میکروسمنت همدان، تهران و … مانند انجام هر کار تخصصی و حرفه‌ای دیگری نیز دستورالعمل‌های خاص خود را دارد. برای اجرای میکروسمنت نیاز است تا یک سری بازه زمانی، ملاحظات مهم و اقدامات مرتبط با هرکدام ذکر شوند. به این صورت که 24 ساعت بعد از اتمام مراحل اجرای میکروسمنت، این سطح قابلیت جابه‌جایی دارد. با طی شدن 48 ساعت بعد از اتمام مراحل اجرای میکروسمنت، می‌توانید از لایه ضد آب استفاده کنید.

  • با گذشت 5 روز بعد از اتمام مراحل اجرای میکروسمنت، تا حدودی امکان نصب بر روی سطوح سخت وجود دارد. در نهایت 21 روز بعد از اتمام مراحل اجرای میکروسمنت، به‌طور کامل سطح مورد نظر خشک شده و قابل اعمال بر روی سطوح سخت است.

نکات مهم 72 ساعت اول

بعد از استفاده از درزگیر و گذشت 48 ساعت از اتمام مراحل اجرای میکروسمنت، می‌توانید به سطح مورد نظر دست بزنید. اما باید دقت کنید که یک هفته از مراحل اجرای میکروسمنت بگذرد و بعد بر روی آن راه بروید. بنابراین از تردد افراطی بر روی سطح میکروسمنت در 72 ساعت اول خودداری کنید.

در طی این زمان نیاز است تا هوا به طور مطلوبی در جریان باشد تا سطح کار به خوبی خشک شود. همچنین نباید از مواد شوینده و انواع مایعات تا 3 روز بعد از اتمام مراحل اجرای میکروسمنت استفاده کنید.

نکات مهم هفته اول

بعد از گذشت هفته اول سعی کنید تا حد امکان از تمیز کردن سطح میکروسمنت خودداری کنید. همچنین مشابه 3 روز اول، باید از سالم بودن سیستم تهویه اطمینان حاصل نمایید. خشک شدن سطح مورد نظر بسیار مهم است. در این یک هفته دقت کنید به هیچ عنوان بر روی میکروسمنت مایع مرطوبی ریخته نشود. زیرا ممکن است موجب تغییر رنگ آن شود.

توجه به این نکته در مراحل اجرای میکروسمنت در مناطقی از جمله حمام و استخر بسیار حائز اهمیت خواهد بود. از دیگر نکات قابل ذکر در هفته اول بعد از اتمام مراحل اجرای میکروسمنت این است که دمای محیط باید بالای 15 درجه سانتی گراد باشد تا هرچه سریع‌تر خشک شود.

قابلیت‌ های اجرایی میکروسمنت

قابلیت‌ های اجرایی میکروسمنت

این لایه پوششی زیبا و کاربردی، قابلیت‌های بسیاری در عرصه ساخت و ساز دارد. اکنون به انواع آنها می‌پردازیم.

نصب سیستم گرمایشی

این موضوع حائز اهمیتی است که می‌توانیم سیستم گرمایش از کف را زیر سطح میکروسمنت نصب نماییم. البته نکته قابل توجه این است که یک هفته قبل از شروع مراحل اجرای میکروسمنت، باید سیستم گرمایشی از کف نصب و بعد خاموش شود. زیرا طریقه اجرای میکروسمنت به‌گونه‌ای است که روشن بودن این سیستم مانع از ادامه مراحل اجرای میکروسمنت می‌شود.

طراحی اتاق کودک و نوجوان

اگر از میکروسمنت به‌منظور یک کفپوش امن استفاده می‌کنیم، باید به انتخاب خود اطمینان داشته‌باشیم. زیرا طریقه اجرای میکروسمنت به‌گونه‌ای است که هرگز لغزنده نخواهد بود. بنابراین رفت و آمد بر روی سطح میکروسمنت بسیار ایمن است. به همین دلیل یکی از قابلیت‌های آن، اجرا بر روی کف اتاق فرزندان است.

آشپزخانه‌ ای زیبا

نکته حائز اهمیت این است که لاک و لایه محافظتی به‌کار رفته در انواع طرح‌های میکروسمنت مشکلی برای سلامت ما ایجاد نمی‌کند. به همین خاطر به راحتی به‌منظور اجرا بر روی کابینت‌های آشپزخانه قابل استفاده هستند.

کف پوش ضد آب

طریقه اجرای میکروسمنت در کف خانه به‌گونه‌ای است که آن را در برابر نفوذ آب و تراکم رطوبت مقاوم می‌کند. بنابراین از رشد هرگونه عامل بیماری زا از جمله کپک در کف ساختمان جلوگیری به عمل می‌آورد. همچنین مانع از پوسیدگی، خوردگی و فرسایش بخش‌های زیرین سازه می‌شود. دلیل این میزان مقاومت، استفاده از لایه پرایمر است که در مرحله دوم از سری مراحل اجرای میکروسمنت بر روی سطح مورد نظر اعمال می‌شود.

چنانچه تمایل دارید اطلاعات بیشتری در خصوص کاربرد میکروسمنت بدانید پیشنهاد می کنیم مقاله “میکروسمنت روی کاشی” را مطالعه فرمایید.

راه‌ پله‌ های ایمن

راه‌‌پله‌ها یکی از بخش‌های پرتردد و پر رفت و آمد خانه محسوب می‌شوند. به همین دلیل استفاده از میکروسمنت در راه‌پله می‌تواند این اطمینان را به ما بدهد که هرگز ظاهر و رنگ سطح آن به مرور زمان تغییر نخواهد کرد. مراحل اجرای میکروسمنت می‌تواند فضای مدرن و جذابی برای راه‌پله‌های ما فراهم کند. زیرا میکروسمنت یکی از مقاوم‌ترین سطوح در طراحی پله‌ها است.

پله‌ میکروسمنتی از جمله عناصر تزئینی است و ضمن ورود به خانه، اولین چیزی است که توجه همه افراد را به خود جلب می‌کند. همچنین پله‌هایی با سطح میکروسمنت، می‌توانند به افزایش امنیت آن کمک کنند. زیرا لغزش را کاهش داده و از احتمال سر خوردن روی پله‌ها جلوگیری می‌‌شود. بنابراین برای رفت و آمد کودکان گزینه‌ای ایمن و کارآمد هستند.

طیف رنگی میکروسمنت

طیف رنگی میکروسمنت

در انواع سبک‌های طراحی، انتخاب نوع رنگ مناسب همواره در الویت قرار دارد. به همین دلیل استفاده از متریالی که به با گذشت زمان تغییر رنگ ندهند و از سطح کیفیت آنها کاسته نشود، مورد توجه اغلب مشتریان است. بنابراین با بهره‌مندی از طیف وسیع رنگ میکروسمنت، می‌توانیم در بخش‌های مختلف خانه و یا دفتر کار، سلیقه ارزشمند و خارق‌العاده خود را اعمال نماییم و از آن نهایت لذت را ببریم.

زیرا تطبیق‌پذیری و توانایی میکروسمنت در سازگاری با انواع گوناگون سبک‌های دکوراسیون بسیار بالا است. طیف گسترده‌ای از رنگ‌های میکروسمنت موجود، که به شما امکان می‌دهد روکش‌های تزئینی منحصر به فردی ایجاد کنید. البته در بین دامنه گسترده رنگ‌ها، برخی از آنها بیشتر مورد توجه مخاطبان قرار دارند. بیشترین تصمیم‌گیری بر سر انتخاب رنگ‌های سفید، خاکستری قطب شمال، خاکستری مرواریدی، قرمز مارون، فیروزه‌ای، چوبی ونگه و آبی بالتیک است.

مهندسان گروه برکه به‌عنوان بهترین شرکت اجرا کننده میکروسمنت، در طی مراحل اجرای میکروسمنت می‌توانند با مشاوره دقیق، ما را در انتخاب رنگ میکروسمنت مورد نظر خود راهنمایی نمایند. اکنون به بررسی 4 رنگ مورد پسند مخاطبان می‌پردازیم.

رنگ مشکی

همواره استفاده از رنگ مشکی در مراحل اجرای میکروسمنت بافتی خاص و مدرن را به فضای مورد نظر می‌دهد. افزودن رنگ مشکی به خانه شما می‌تواند حسی از پیچیدگی را به ارمغان آورد. همچنین می‌توانید جزئیات تزئینی خاص خانه را به رنگ مشکی در نظر بگیرید و رنگ پایه را سفید انتخاب نمایید.

رنگ سفید

همه چیز درباره رنگ سفید جذاب است. درخشندگی، تطبیق‌پذیری و توانایی سازگاری این رنگ به‌گونه‌ای است که در طریقه اجرای میکروسمنت، با انواع سبک‌های طراحی و معماری، انطباق پیدا می‌کند. البته میکروسمنت سفید رنگ، حسی از سادگی و لطافت را به مخاطب منتقل می‌کند.

رنگ خاکستری

در بین انواع رنگ‌های متنوع در طریقه اجرای میکروسمنت، رنگ خاکستری بیشترین میزان انطباق را دارد. استفاده از رنگ خاکستری می‌تواند به جذابیت انواع سبک‌های طراحی و مراحل اجرای میکروسمنت بی‌افزاید. همچنین در مراحل اجرای میکروسمنت کف و دیوار، خاکستری رنگی است که در الویت طراحان دکوراسیون داخلی قرار دارد.

رنگ بژ

اغلب طراحان دکوراسیون داخلی، رنگ بژ را رقیب سرسختی برای رنگ سفید در مراحل اجرای میکروسمنت می‌دانند. رنگ بژ می‌تواند نور طبیعی خورشید را در فضای مورد نظر شما تداعی کند. همچنین رنگ بژ به خوبی با نواع طیف رنگ گرم و سرد قابلیت ترکیب شدن دارد. بژ به‌عنوان یک رنگ خنثی، برای هر اتاقی قابل استفاده است و در ارتقاء سطح مدرن شدن فضای مورد نظر شما بسیار مؤثر است.

رنگ شنی

با استفاده از رنگ شنی در مراحل اجرای میکروسمنت، طیف گرمی از ساحل دریا را در خانه خود خواهیم داشت. میکروسمنت شنی همچنین بافت منحصر به فردی دارد و به خوبی با سایر عناصر معماری فضا و جزئیات سبک طراحی خانه قابل انطباق است. قابلیت ترکیب‌پذیری رنگ شنی نیز بسیار بالا است و با رنگ سفید، مشکی و خاکستری ترکیب شده و ظاهر جذاب را برای منزل شما فراهم می‌کند.

ملاک انتخاب رنگ میکروسمنت

ملاک انتخاب رنگ میکروسمنت

طریقه اجرای میکروسمنت دست مهندسان گروه برکه را برای ترکیب رنگ‌های مختلف باز می‌گذارد. به همین دلیل در سومین مرحله از سری مراحل اجرای میکروسمنت، رنگ، بافت و طرح مورد نظر مخاطبان اعمال می‌شود. اما سؤال اصلی این است که چگونه متناسب با فضای مورد نظر رنگ دلخواه خود را انتخاب کنیم. در ادامه به راهنمای جامعی در این مورد می‌پردازیم.

به میزان روشنایی و نور اتاق دقت کنید

میزان روشنایی و نور اتاق، کلید انتخاب رنگ میکروسمنت است. اگر فضای مورد نظر شما نور خوبی دریافت می‌کند، می‌توانید از طیف رنگ‌های تیره‌تر استفاده کنید. اما نور کم محیط ایجاب می‌کند تا رنگ‌های روشن و ملایم‌تری انتخاب نمایید. البته نور لامپ و چراغ نیز به اندازه نور طبیعی خورشید باید هنگام انتخاب رنگ میکروسمنت مورد توجه قرار بگیرد.

قانون طلایی را اجرا نمایید

این قاعده به قانون 30،10و 60 معروف است. این ایده از سوی اغلب کارشناسان و طراحان دکوراسیون داخلی پیشنهاد می‌شود که سعی کنید حداکثر از 3 رنگ برای تزئین فضای مورد نظر استفاده کنید. تناسب این پالت باید به‌گونه‌ای باشد که 60 درصد با رنگ پایه، 30 درصد با رنگ مکمل و 10 درصد با رنگ آکسان هماهنگی داشته‎باشد. رنگ پایه به رنگ اصلی فضا اشاره دارد. رنگ مکمل، جلوه‌ای خاص به بهتر دیده شدن رنگ پایه می‌دهد. منظور از رنگ آکسان نیز عمق دهنده به محیط است.

به اندازه اتاق توجه کنید

اندازه اتاق در یافتن مناسب‌ترین رنگ‌های متناسب با میکروسمنت تعیین کننده خواهد بود. انتخاب تونالیته تیره می‌تواند فضای مورد نظر شما را کوچکتر از حد واقعی آن نشان دهد. در مقابل با اعمال رنگ‌های روشن‌تر، می‌توانید ابعاد گسترده‌تری از اتاق را به نمایش بگذارید.

تفاوت فضا

به‌منظور داشتن فضایی زیبا و کاربردی باید در طریقه اجرای مراحل میکروسمنت از طیف رنگ‌های متنوعی بهره ببریم. به این معنا که بهتر است در مراحل اجرای میکروسمنت اتاق خواب، از رنگ‌های ملایم‌تری استفاده شود. همچنین در مراحل اجرای میکروسمنت رنگ‌های پرانرژی و گرم‌تر به کار رود. همچنین برای اجرای میکروسمنت اتاق خواب کودکان نیز باید از رنگ‌های تند و طرح‌های خلاقانه‌تر استفاده نمایید. ترکیب رنگ خاکستری و مشکی نیز می‌تواند سبکی مدرن را در محیط تداعی کند.

هویت بخشی

رنگ اتاق می‌تواند به فضای مورد نظر شما هویت و شخصیتی منحصر به فرد ببخشد. بنابراین انتخاب رنگ متناسب با خانه و یا دفتر کار بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل بهره‌مندی انواع خدمات شرکت اجرا کننده میکروسمنت برکه و توصیه مشاوران آن مجموعه می‌تواند طراحی خلاقانه و جذابی را برای خانه خود تضمین نماید.

فرآیند تمیز کردن سطح میکروسمنت

فرآیند تمیز کردن سطح میکروسمنت

اجرای میکروسمنت مانند هر سطح دیگری نیاز به تمیز کردن دارد. در این راستا دقت نمایید که تا یک هفته بعد از اتمام مراحل اجرای میکروسمنت، از تماس مواد شوینده با آن خودداری نمایید. زیرا باید صبر کرد تا میزان تخلخل میکروسمنت کاهش پیدا کرده و بسته شود. بنابراین بعد از یک هفته که از اتمام مراحل اجرای میکروسمنت گذشت می‌توانید برای شستشوی آن اقدام نمایید. به این منظور می‌توانید از آب به همراه صابون مایع و محلول‌های PH خنثی استفاده کنید.

به‌طور کلی بهتر است تا یک ماه بعد از اتمام اجرای میکروسمنت از سطح مورد نظر مراقبت کنید تا تغییرات آشکاری بر روی آن ایجاد نشود. همچنین در این بازه زمانی حساس هرگز محصولات ساینده، انواع حلال‌ها و پاک کننده‌ها را به کار نبرید. سطح میکروسمنت ممکن است آسیب جدی ببیند. به همین دلیل نیاز است تا از خدمات گروه حرفه‌ای مهندسی برکه به‌عنوان یکی از شرکت‌های میکروسمنت و امکانات آنها بهره‌مند شویم تا از بروز هرگونه خسارت بر سطح کار جلوگیری به عمل آید.

نحوه نگهداری از میکروسمنت

بعد از به پایان رسیدن مراحل اجرای میکروسمنت، به‌منظور افزایش عمر مفید آن نیاز است تا از واکس‌های اکریلیک استفاده نمایید. همچنین از تماس بیش از حد آن با آب جلوگیری کنید. زیرا در روزهای اول به بافت آن آسیب می‌رساند. همچنین در یک هفته اول نباید اجسام زبر و خشن بر روی سطح آن جابه‌جا شوند.

بنابراین ضمن بهره‌مندی از خدمات بی‌نظیر شرکت‌های میکروسمنت از جمله گروه حرفه‌ای مهندسی برکه و توجه به توصیه‌های مشاوران این مجموعه، می‌توانیم ضمن نگهداری هرچه بهتر از پوشش میکروسمنت، هزینه‌های تعمیر آن را تا حد قابل توجهی کاهش دهیم. به همین دلیل استفاده از امکانات شرکت اجرا کننده میکروسمنت برکه می‌تواند انتخابی هوشمندانه، مقرون به صرفه و کارآمد باشد.

جمع‌بندی

مراحل اجرای میکروسمنت در 6 گام متوالی قابل اعمال است. در واقع طریقه اجرای میکروسمنت و یا روش های جایگزین میکروسمنت باید توسط افراد ماهر و باتجربه انجام شود. بنابراین در این پست ضمن توضیح مراحل، به قابلیت‌های اجرایی آن پرداختیم.

به همین دلیل نیاز است تا از امکانات شرکت‌های میکروسمنت از جمله شرکت اجرا کننده برکه که ارائه دهنده میکروسمنت یزد، تبریز، مشهد و … می باشد و دریافت مشاوره از مهندسان این مجموعه استفاده نماییم. با این انتخاب مقرون به صرفه و کارآمد، مراحل اجرای میکروسمنت خانه خود را به یک گروه حرفه‌ای و مطمئن سپرده‌ایم.

مراحل اجرای میکروسمنت در چند بخش انجام می‌شود؟

به‌طور کلی طریقه اجرای میکروسمنت در قالب 6 گام متوالی توسط مهندسان گروه حرفه‌ای برکه انجام می‌شود.

قابلیت‌های اجرایی میکروسمنت چیست؟

اجرای میکروسمنت، استفاده آن را در بخش‌های مختلفی مانند اتاق کودک، آشپزخانه و راه‌ پله امکان پذیر می‌کند.

براساس طریقه اجرای میکروسمنت، چگونه باید آن را تمیز کرد؟

با استفاده از آب، به همراه صابون مایع و انواع محلول‌هایی با PH خنثی می‌توانید سطح آن را پاک و تمیز کنید.

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز : 48

اولین کسی باشید که امتیاز خود را ثبت میکند

درباره برکه

ما در تیم فنی مهندسی برکه با تکیه بر دانش مدرن و آکادمیک همکاران خود در تلاشیم تا با ارائه بهترین طرح ها و راه حل ها خدماتی چون آب بندی مخازن ، آب بندی چاله آسانسور ، آب بندی ساختمان و … را به شما ارائه دهیم .

خدمات برکه

آخرین مطالب

It seems we can't find what you're looking for.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *