loader image

میکروسمنت یزد

خانه | خدمات میکروسمنت | میکروسمنت یزد

میکروسمنت یزد

اجرای میکروسمنت یزد یکی از مهمترین خدمات ارائه شده توسط تیم حرفه‌ای و گروه مهندسی برکه به متقاضیان است. مجموعه‌ای که با تلاش جمعی از جوانان و مهندسین تاسیس و راه‌اندازی شد و بیش از ۱۵ سال است که در حوزه تاسیساتی و خدماتی به ارائه سرویس به مشتریان اقدام می‌کند.

شما می‌توانید علاوه بر درخواست خدمات مربوط به میکرو سمنت یزد انواع دیگری از خدمات و محصولات مرتبط با آب و ساختمان را نیز از این گروه دریافت نمایید. از مهمترین این خدمات می‌توان به طراحی و ساخت، نگهداری و تعمیرات، آب بندی پشت بام و نما و آبنما، استخر و مخازن و…. اشاره کرد.

میکروسمنت یزد چیست

در این مقاله به بررسی خدمات مربوط به اجرای میکروسمنت یزد در گروه مهندسی برکه خواهیم پرداخت و برخی از مهمترین ویژگی‌ها و مزایای آن را مرور و بررسی خواهیم کرد. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با ما همراه باشید.

میکروسمنت یزد چیست؟

مواد و متریال‌های مختلفی وجود دارند که شما می‌توانید از آن‌ها برای پوشش دهی به سطوح مختلف استفاده کنید. هر کدام از این پوشش‌ها دارای مزایا و معایب مخصوص به خود هستند و با سبک و چیدمان خاصی مطابقت و سازگاری دارند.

در حال حاضر سبک دکوراسیون و معماری مدرن جایگاه قابل توجهی پیدا کرده و بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند در ساختمان خود و برای تزیین نمای داخلی و خارجی آن از محصولات و تکنولوژی‌های مدرن و پیشرفته استفاده کنند. به این دلیل موارد استفاده و کاربرد میکروسمنت یزد نیز با افزایش فراوانی روبرو شده است.

میکروسمنت را می‌توان یک نوع پوشش تزیینی و یا دکوراتیو به شمار آورد. این پوشش با استفاده از ترکیبی از مواد و متریال‌ها، از قبیل سیمان، رزین‌های بر پایه آب، برخی رنگدانه‌های معدنی و چند افزودنی ساخته می‌شود و ویژگی‌های خاصی پیدا می‌کند.

یکی از مهمترین این ویژگی‌ها چسبندگی میکروسمنت است که کمک می‌کند تا این نوع پوشش را بتوانید برای انواع مختلف سطوح، چه عمودی و چه افقی، در فضاهای داخلی و خارجی، مورد استفاده قرار داده و یا آن را به منظور پوشش دهی به سطوحی از قبیل: کاشی، سنگ، سرامیک، موزاییک، گچ و…. به کار گیرید.

اجرای میکروسمنت یزد و یا میکروسمنت گیلان در حالت معمول با ضخامتی بسیار کم یعنی چیزی در حدود ۲ تا ۳ میلیمتر امکان‌ پذیر شده است و به دنبال آن تغییراتی بسیار چشمگیر و جالب توجه ایجاد خواهد شد.

تماس با برکه

انواع میکروسنت یزد

گروه مهندسی برکه با تکیه بر تجارب و تخصص خود می‌توانند میکروسمنت یزد را در انواع مختلفی برای متقاضیان اجرا و پیاده سازی نمایند. در واقع تغییر و تبدیلات این پوشش و گروه بندی آن در دسته‌های مختلف، با ایجاد تغییر در مواد سازنده و یا افزودنی‌ها اتفاق می‌افتد.

از مهمترین انواع این پوشش‌ها می‌توان به میکرودک اشاره کرد که بیشتر برای پوشش دهی به کف و یا زمین مورد استفاده قرار می‌گیرد. چراکه از مقاومتی بسیار بالا در برابر ساییدگی برخوردار شده و میزان مقاومت و سختی آن در برابر ضربات و فشارهای وارد شده از سمت محیط قابل توجه است.

نوع دیگر میکروسنت یزد اکواسمنت است که پوشش مخصوص برای دیواره‌های استخر محسوب شده و از گران قیمت‌ترین انواع میکروسمنت به شمار می‌رود. علاوه بر پوشش دهی به دیواره‌های استخر می‌توانید از این نوع میکروسمنت برای کف استخرها نیز استفاده کرده و آن‌ها را به خوبی آب بندی کنید.

انواع میکروسنت یزد

در فرایند ساخت و ساختار اکواسمنت از مواد خاصی استفاده شده و ترکیبات و فرمولاسیون ویژه‌ای هم به کار گرفته شده است تا این پوشش را در برابر نفوذ آب و رطوبت محیط مقاوم کند و یا امکان سر خوردن بر سطح آن را کاهش دهد. یکی دیگر از انواع اجرای میکروسمنت یزد که می‌توانید از گروه مهندسی برکه دریافت نمایید میکرو استون است.

در بیشتر مواقع وقتی می‌خواهند نمای یک ساختمان را میکروسمنت کنند از این نوع پوشش کمک می‌گیرند که در این خصوص به مطالعه مقاله ” میکروسمنت نما ” بپردازید. در حالت معمول میکرو استون را با ضخامت بالایی اجرا می‌نمایند تا این پوشش از مقاومتی بسیار مناسب در برابر تغییرات دمایی، گرما و سرما، بارش برف و باران و….. برخوردار شده و یا نیازی نباشد که به صورت مرتب به آن رسیدگی کرده و سطح را تحت مراقبت و حفاظت قرار دهید.

به همین دلیل این پوشش برای استفاده بر روی نما مناسب بوده و می‌توانید از آن برای پوشش دهی به فضاهای خارجی یک سازه با خیال آسوده استفاده کنید و نگران آسیب دیدگی آن هم نباشید. یکی دیگر از انواع میکروسمنت یزد میکروفینو است.

این پوشش به دلیل برخورداری از ویژگی‌های خاص از قبیل داشتن ظاهر بسیار شیک و جذاب و ظریف برای پوشش دهی به دیوارهای داخلی منازل و دفاتر کار بسیار مناسب است. در حالت معمول گروه مهندسی برکه این نوع پوشش را با ضخامتی کم به اجرا در می‌آورند تا به ظرافت و زیبایی آن بیفزایند.

ویژگی‌ها و مزایای اجرای میکروسمنت یزد

وجود چند ویژگی و مزیت عمده باعث شده تا این روزها بیشتر افراد به اجرای میکروسمنت یزد روی بیاورند. برخی از مهمترین این ویژگی‌ها و مزایا در ادامه آمده است.

سرعت بالای اجرا و بدون دردسر بودن این فرایند

متخصصان حاضر در گروه مهندسی برکه بر این باورند که اجرای میکروسمنت یزد از نظر سرعت کار مشابه با چسباندن کاغذ دیواری بر روی سطوح است. از سوی دیگر برای اجرای این فرایند به نیروی متخصص نیاز نخواهید داشت و تنها یک نفر و یا دو کارگر ماهر و با تجربه نیاز دارید تا بتوانند این کار را به سرانجام برسانند. برای اجرای این فرایند نیاز به تجهیزات و ابزار آلات ویژه‌ای هم نخواهد بود.

دو یا چند کارگر ماهر می‌توانند با صرف مدت زمانی بسیار کوتاه و به راحت‌ترین شکل ممکن مواد و ترکیبات مورد نیاز این پوشش را با یکدیگر مخلوط کرده و آن را با سرعت بالا بر سطح مد نظر مشتری اجرایی کنند.

یکی دیگر از مهمترین ویژگی‌ها و مزایای اجرای میکروسمنت یزد این است که پس از عملیات اجرایی، این پوشش به سرعت خشک شده و می‌توانید از سطح مورد نظرتان استفاده کنید.

نداشتن درز و شکاف و یکدستی

بدون شک یکی از مهمترین مزایای اجرای میکروسمنت یزد نداشتن هیچگونه درز و یا شکاف است. به همین دلیل می‌تواند سطحی کاملاً یکدست ایجاد کند. این ویژگی کمک می‌کند تا پوشش میکروسمنت یزد محل مناسبی برای جمع شدن باکتری‌ها، کثیفی‌ها و آلودگی‌ها نباشد و از سوی دیگر امکان تمیز کردن سطح مورد نظر به راحت‌ترین شکل ممکن فراهم شود.

این موضوع به ویژه برای خانم‌ها اهمیت زیادی دارد. چراکه می‌خواهند طی فواصل زمانی مشخص به تمیز کردن سطوح مختلف منزل دست بزنند. برای نظافت میکروسمنت تنها استفاده از آب و شوینده‌های ملایم کفایت می‌کند.

برخورداری از دوام بالا و طول عمر کافی

نمی‌توان از ویژگی‌های مثبت و مزایای اجرای میکرو سمنت یزد توسط گروه مهندسی برکه صحبت کرد و سخنی از عمر طولانی مدت و دوام بالای این پوشش‌ها به میان نیاورد. بسیاری از مشتریان گمان می‌کنند که قیمت اجرای میکروسمنت یزد بالا است و برای آن‌ها مقرون به صرفه و مناسب به نظر نمی‌رسد.

در حالی که این گمان صحیح نبوده و تنها وجود همین ویژگی برای جبران هزینه‌های پرداخت شده کافی است. در واقع عمر و دوام بالای این نوع پوشش‌ها هزینه‌های اولیه پرداخت شده برای نصب و بهره برداری از آن‌ها را جبران کرده و کمک می‌کند تا بتوانید از پوشش و سطح مورد نظر خود در طولانی مدت به بهترین نحو ممکن استفاده کنید.

برخی از افراد بر این باورند که این پوشش‌ها به شرط اجرای صحیح و نصب اصولی توسط یک مجموعه ماهر و کاربلد می‌توانند بیش از ۵۰ سال دوام بیاورند. از سوی دیگر و با آسیب دیدگی امکان تعمیر آن‌ها وجود دارد. پس از ترمیم نیز جای آسیب دیدگی بر سطح مورد نظر مشاهده نمی‌شود.

ویژگی‌ها و مزایای اجرای میکروسمنت یزد

مقاومت بالای حرارتی

بسیاری از افرادی که قصد دارند از خدمات اجرای میکروسمنت یزد توسط مجموعه و تیم مهندسی برکه برخوردار شوند، دغدغه‌ها و پرسش‌های خود را با این گروه در میان می‌گذارند. یکی از مهمترین این دغدغه‌ها بررسی امکان ترک خوردگی این پوشش‌ها در اثر گذشت زمان و یا به دلیل تغییر و تحولات دمایی و شرایط آب و هوایی است.

لازم است بدانید که یکی از مهمترین مزایای پوشش میکروسمنت، مقاومت بالای حرارتی آن است. به گونه‌ای که با اجرای آن از مقاومت سطح در برابر حرارت زیر صفر و بالای ۲۰۰ درجه سانتیگراد اطمینان خاطر کافی خواهید داشت. البته دوام و مقاومت این پوشش در شرایط حرارتی مختلف به اجرا شدن صحیح و دقیق آن هم بستگی دارد. اگر این پوشش به درستی به اجرا در بیاید نوسانات دمایی بر روی آن هیچگونه تاثیر منفی ایجاد نخواهد کرد.

مقاومت بالا در برابر نور و اشعه خورشید

نور خورشید و اشعه‌های آن از آن دسته عواملی هستند که تاثیرات بسیار زیادی بر روی پوشش‌های مختلف به وجود می‌آورند و آن‌ها را تحت تاثیر منفی خود قرار می‌دهند.

با این حال میکروسمنت از این قاعده تبعیت نکرده و تحت تاثیر نور خورشید قرار نمی‌گیرد و یا دچار تغییر رنگ نمی‌شود. پس می‌توانید با خیالی آسوده از آن در فضاهای باز و در مقابل نور و اشعه خورشید استفاده کنید.

مقاومت بالا در برابر رطوبت و نفوذ آب

گروه مهندسی برکه با تکیه بر تخصص و تجربه چند ساله خود می‌توانند مواد و ترکیبات خاصی را به پوشش میکروسمنت اضافه کنند تا این محصول به یک پوشش دکوراتیو ضد آب تبدیل گردد. در این صورت امکان پوشش دهی به سطح دیوار، کف، حمام و سرویس‌های بهداشتی و دستشویی را هم خواهید داشت.

از سوی دیگر و با استفاده از آن در دیگر محیط‌ها و در صورت مواجه شدن با آب و رطوبت، شکل و بافت اصلی و اولیه میکرو سمنت یزد تغییر نمی‌کند.

تنوع رنگی بالا

در حال حاضر این امکان فراهم شده که مجریان در هنگام اجرای میکروسمنت یزد بتوانند رنگدانه‌های مختلفی را به ترکیبات و مواد اولیه آن اضافه کنند و این پوشش را برای مشتریان در تنوعی از رنگ و بافت فراهم سازند تا مطابق با میل و سلیقه و چیدمان و دکوراسیون منزل آن‌ها باشد.

پس شما می‌توانید این نوع میکروسمنت‌ها را سفارش دهید تا گروه مهندسی برکه آن‌ها را بر سطح مد نظرتان پیاده سازی کنند. حتی امکان ایجاد طرح و نقش‌های مختلف بر روی این پوشش‌ها وجود دارد که آن‌ها را مناسب کاربرد در مصارف خاص می‌سازد.

محل مناسب استفاده از میکروسمنت یزد

میکرو سمنت یزد را می‌توان یکی از مهمترین متریال‌های قابل استفاده در سبک مدرن به شمار آورد. پس بهتر است از این پوشش برای دکوراسیون‌های کلاسیک و یا سنتی استفاده نکنید و اجرای میکروسمنت یزد را برای فضاهایی در نظر بگیرید که خلوت‌تر بوده و یا پیچیدگی‌های دکوراسیون کلاسیک در آن‌ها به چشم نمی‌خورد.

اگر سبک چیدمان منزل شما مدرن و ساده است می‌توانید برای بخش‌های مختلف آن از این پوشش استفاده کنید. فرقی نمی‌کند که محل مورد نظرتان آشپزخانه باشد یا پذیرایی، اتاق خواب و یا حمام و سرویس‌های بهداشتی. در هر صورت استفاده از این پوشش برایتان مزایای مخصوصی به همراه خواهد داشت.

برای نمونه بسیاری از افراد علاقه دارند پذیرایی‌شان حالت مدرن داشته باشد. این افراد می‌توانند برای بعضی از دیوارها و یا بخش‌های خاص پذیرایی از پوشش میکروسمنت استفاده کنند. اگر از جمله افرادی هستید که به صورت مداوم آشپزخانه خود را تمیز و مرتب کرده و تمایل دارند محیطی خلوت داشته باشند می‌توانید برای این بخش از منزل خود نیز از پوشش میکرو سمنت یزد استفاده کنید.

محل مناسب استفاده از میکروسمنت یزد

در این صورت لکه‌های روغن و کثیفی ناشی از پخت و پز به راحتی خود را نشان خواهند داد و می‌توانید آن‌ها را پاک کنید. اجرای میکروسمنت یزد در اتاق خواب برای آن‌هایی مناسب است که اهل شلوغ کردن این فضا نیستند و یا نمی‌خواهند برای آن تزیینات خاص و اشیای آنتیک در نظر بگیرند.

آیا امکان اجرای میکرو سمنت یزد در سرویس بهداشتی وجود دارد؟

بله. اما پیش از اجرای این پوشش در این فضا باید حواستان به این نکته باشد که رزین به کار رفته در ساختار میکروسمنت به برخی مواد شوینده حساس بوده و امکان حل شدن در آن‌ها را دارد. پس موقع نظافت به این نکته دقت کنید.

امکان اجرای میکروسنت یزد بر روی چه سطوحی وجود دارد؟

میکروسمنت یک پوشش ایده‌آل برای سطوح مختلف، کاشی، سرامیک، گچ، موزاییک و.... است. با این حال نباید از آن برای سطوح چوبی استفاده کنید. چراکه احتمال باد کردن این سطوح وجود دارد.

قیمت میکرو سمنت یزد چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت اجرای میکروسمنت یزد یک نرخ ثابت نبوده و تحت تاثیر چند عامل قرار می‌گیرد. از مهمترین این عوامل می‌توان به فضای انتخاب شده، سختی کار، وسعت و متراژ فضا، رنگ و کیفیت مواد انتخاب شده و..... اشاره کرد.

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز : 32

اولین کسی باشید که امتیاز خود را ثبت میکند

درباره برکه

ما در تیم فنی مهندسی برکه با تکیه بر دانش مدرن و آکادمیک همکاران خود در تلاشیم تا با ارائه بهترین طرح ها و راه حل ها خدماتی چون آب بندی مخازن ، آب بندی چاله آسانسور ، آب بندی ساختمان و … را به شما ارائه دهیم .

خدمات برکه

آخرین مطالب

It seems we can't find what you're looking for.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *