loader image

کفپوش باشگاه

خانه | خدمات کفپوش | کفپوش باشگاه

فهرست مطالب

کفپوش باشگاه؛ پوششی مناسب برای ورزش‌های سبک و سنگین

اگر مالک یک باشگاه هستید و می‌خواهید کفپوش مناسب را برای فضاهای داخلی آن انتخاب کنید، پیشنهاد می‌کنیم به سراغ یکی از کفپوش‌های مخصوص با ضخامت مناسب بروید. از جمله انواع کفپوش باشگاه می‌توان به اپوکسی، کاشی کف لاستیکی، رول کفپوش لاستیکی، تشک لاستیکی و کفپوش فومی اشاره کرد. در این مطلب از مجموعه برکه انواع کفپوش باشگاه را معرفی کرده‌ایم.

کفپوش باشگاه؛ پوششی مناسب برای ورزش‌های سبک و سنگین

کفپوش اپوکسی باشگاه چیست؟

یکی از بهترین مدل‌های کفپوش برای باشگاه، کفپوش اپوکسی است. این نوع کفپوش با قابلیت شست‌وشوی آسان و عدم جذب آلودگی می‌تواند گزینه‌ای عالی برای باشگاه‌های ورزشی باشد. به طور کلی، اگر به دنبال یک کفپوش  هستید که به راحتی ضدعفونی شود، پیشنهاد می‌کنیم این مدل کفپوش را انتخاب کنید.

نکته مهم درباره کفپوش اپوکسی این است که نوع کفپوش‌ها امکان اجرا را در انواع سطوح دارند. در نتیجه، برای استفاده از این کفپوش، هیچ نوع نگرانی نخواهید داشت. کفپوش‌های اپوکسی را می‌توان به سه نوع تقسیم کرد که از جمله آن‌ها، اپوکسی جامد، پایه حلال و پایه آب هستند.

تماس با برکه

کفپوش اپوکسی جامد

کفپوش باشگاه اپوکسی جامد به عنوان خالص‌ترین نوع اپوکسی شناخته می‌شود و هیچ حلالی ندارد. این نوع کفپوش‌ها قیمت به مراتب بالاتری نسبت به کفپوش‌های اپوکسی دیگر خرید و فروش می‌شوند. همچنین نصب آن‌ها نیز پیچیده است و باید توسط فرد متخصص انجام شود.

کفپوش اپوکسی پایه حلال

کفپوش‌های اپوکسی پایه حلال دارای 40 تا 60 درصد ماده اپوکسی جامد هستند. این نوع اپوکسی‌ها مناسب برای سطوح بتنی هستند و به خوبی می‌توانند به داخل آن نفوذ کنند. نکته مهم این است که با توجه به دیزاین و تم باشگاه، می‌توانید این کفپوش را در رنگ‌های مختلف تهیه کنید.

کفپوش اپوکسی باشگاه چیست؟

کفپوش اپوکسی پایه آب

کفپوش‌های اپوکسی از نوع پایه آب، کفپوش‌هایی هستند که بین 40 تا 60 درصد وزن خود دارای اپوکسی جامد هستند. این نوع کفپوش‌ها مانند پایه حلال در زمان اجرا، خطرناک نیستند و شرایط ایمنی خاصی ندارند. شما می‌توانید این کفپوش‌های اپوکسی و انواع دیگر این مدل کفپوش‌ها را از مجموعه برکه با قیمت مناسب تهیه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

کاشی کف لاستیکی چیست؟

کفپوش کاشی‌ لاستیکی بهترین گزینه برای کفپوش سالن بدنسازی خانگی است. کاشی‌های لاستیکی که به‌خاطر سهولت و در دسترس بودنشان شناخته می‌شوند. آنها مانند قطعات پازل در کنار هم قرار می‌گیرند و یکی از ساده‌ترین گزینه‌های کفپوش موجود در بازار را ارائه می‌دهند.

کاشی‌های لاستیکی بسیار متنوع هستند. در حالی که کاشی‌های لاستیکی عمدتا به‌عنوان کف‌پوش سالن بدنسازی استفاده می‌شوند، برای زمین‌های بازی، فضای باز، و سایر مکان‌های پرتردد که نیاز به کف‌پوش بادوام و یا ضدآب دارند نیز ایده‌آل هستند.

ممکن است فکر کنید که همه کاشی‌های لاستیکی یکسان هستند، اما در واقع گزینه‌های زیادی برای انتخاب دارید! در حالی که داشتن گزینه‌های بیشتر همیشه عالی است، ممکن است سخت باشد که بدانید دقیقاً چه چیزی برای فضای خود نیاز دارید.

کاشی‌های لاستیکی ولکانیزه

لاستیک ولکانیزه محبوب‌ترین نوع از کاشی لاستیکی است. در طی فرایند ولکانیزاسیون، لاستیک به کفپوش متراکم، فوق بادوام و غیرمتخلخل فشرده می‌شود که به راحتی تمیز می‌شود. کاشی‌های لاستیکی ولکانیزه برای جذب ضربه‌های سنگین‌ترین وزنه‌ها عالی هستند.

کفپوش باشگاه خوب باید ضخامت مناسبی داشته باشد

دو نوع کاشی ولکانیز شده وجود دارد. برخی مانند لاستیک بکر هستند و بوی بسیار کمی دارند یا اصلا هیچ بویی ندارند. سایر کاشی‌های ولکانیز شده از مواد بازیافتی ساخته شده‌اند و می‌توانند بوی لاستیک بسیار قوی داشته باشند. بنابراین اگر می‌خواهید کفپوشی بدون بو داشته باشید، مهم است که این را در نظر داشته باشید و متناسب با این موضوع کفپوش مناسب را خریداری کنید.

کاشی کف لاستیکی چیست؟

کاشی‌ های لاستیکی غیر ولکانیزه

کاشی‌های لاستیکی غیر ولکانیزه رایج‌تر هستند. در حالی که تمیز کردن و نگهداری کاشی‌های لاستیکی غیر ولکانیزه بسیار آسان است، اما آن‌طور که کاشی‌های لاستیکی ولکانیزه شده هستند، 100% غیرمتخلخل نیستند. علاوه بر این، آنها سبک‌تر هستند و چگالی کمتری دارند.

کاشی‌ های لاستیکی ویرجین

برای خالص‌ترین لاستیک طبیعی، می‌توانید کاشی‌های کف لاستیکی بکر را انتخاب کنید. لاستیک ویرجین تضمین شده است که هیچ افزودنی یا لاتکس ندارد. کاشی‌های لاستیکی ویرجین علاوه بر ارائه طبیعی‌ترین گزینه کفپوش لاستیکی موجود در بازار، تمام مزایای لاستیک ولکانیزه را ارائه می‌دهند.

یکی از چیزهایی که کاشی‌های لاستیکی بکر را به ویژه منحصر به فرد می‌کند، گزینه‌ای برای داشتن رنگ‌های روشن در سراسر کاشی است. فقط لاستیک بکر حاوی رنگ در کل کاشی به جای لکه‌های رنگی است. به دلیل تراکم رنگ، کاشی‌های لاستیکی بکر، حتی در محیط‌های سخت، محو نمی‌شوند. این کاشی‌های لاستیکی فوق متراکم قیمت بالاتری دارند، اما چیز خاصی را به میز می‌آورند. یکی از مهم‌ترین تصمیماتی که باید بگیرید این است که چه ضخامتی برای کف خود می‌خواهید. قاعده کلی این است که هرچه کاشی لاستیکی ضخیم‌تر باشد، کف دوام بیشتری دارد.

در اینجا یک تقسیم سریع از محبوب‌ترین ضخامت‌های کاشی لاستیکی آورده شده است:

 • 8 میلی‌متر: محبوب‌ترین برای سالن‌های ورزشی خانگی
 • 3/8 اینچ: محبوب‌ترین برای سالن‌های ورزشی تجاری و کراس‌فیت
 • 1/2 اینچ: کاشی‌های سالن ورزشی فوق‌العاده ضخیم و کراس‌فیت
 • 3/4 اینچ: ضخامت فوق‌العاده ضخیم سالن ورزشی و کاشی‌های کراس‌فیت
 • 1 اینچ: کاشی‌های فوق‌العاده ضخیم باشگاه که می‌توانید روی فرش‌های مخملی یا کاشی‌های زمین بازی مسکونی نصب کنید
 • 3 اینچ: کاشی‌های زمین بازی تجاری

درباره رول کفپوش لاستیکی

رول‌های لاستیکی کفپوش‌های ورزشی مناسبی برای منازل و فضاهای تجاری هستند. با کفپوش لاستیکی سالن بدنسازی، جذب ضربه، مقاومت در برابر لغزش و دوام بی‌نظیری خواهید داشت.

این بدان معناست که می‌توانید زمان کمتری را صرف نگرانی در مورد کفپوش خود کنید و زمان بیشتری را برای تناسب اندام خود صرف کنید. همه کفپوش‌های رول لاستیکی یکسان نیستند. بسته به نحوه استفاده از سالن بدنسازی خود، برخی از گزینه‌های کفپوش بهتر از سایرین خواهند بود. در ادامه این بخش برخی از انواع این کفپوش را معرفی کرده‌ایم.

درباره رول کفپوش لاستیکی

رول لاستیکی بدنسازی خانگی

رول‌های لاستیکی برای یک سالن بدنسازی خانگی نیازی به ضخامت کفپوش‌های تجاری ندارند، زیرا به این اندازه ترافیک ندارند. اگر برای تمرینات سبک و وزنه‌برداری در خانه به کفپوش مقاوم و بدون لغزش نیاز دارید، این رول‌های لاستیکی برای شما مناسب هستند. اگر در حال برنامه‌ریزی وزنه‌برداری جدی با وزنه‌های المپیک هستید، رول‌های لاستیکی تجاری راه‌حل بهتری هستند.

کفپوش باشگاه، کفپوش رزینی و یا سایر کفپوش ها را باکیفیت از مجموعه برکه خریداری کنید

رول لاستیکی باشگاه ورزشی

وقتی صحبت از کفپوش‌های تجاری باشگاه می‌شود، به یک رول لاستیکی نیاز دارید که برای تقریبا هر تمرینی به اندازه کافی همه‌کاره باشد. به دنبال چیزی باشید که به اندازه کافی ضخیم و سنگین باشد تا بتواند رفت و آمد زیاد و ورزش شدید را تحمل کند.

در نظر بگیرید که آیا باشگاه تجاری شما برای وزنه‌برداری المپیک نیاز به پشتیبانی دارد یا به کفپوش لاستیکی با ضربه بالا برای پلایومتریک، کراس‌فیت و موارد دیگر نیاز دارد. این می‌تواند به شما کمک کند گزینه‌های خود را محدود کنید.

رول لاستیکی برای بلند کردن المپیک

اگر قصد دارید به طور منظم هالتر و صفحات وزنه را برای بلند کردن سنگین بشکنید، به کفپوش رول لاستیکی نیاز دارید که به اندازه کافی ضخیم باشد تا وقتی وزنه‌های خود را رها می‌کنید، تمام ضربه را جذب کند. آخرین چیزی که می‌خواهید این است که به کف زیرین خود آسیب برسانید و در عین حال قدرت تمیز کردن خود را کامل کنید.

رول لاستیکی برای تمرینات با ضربه بالا

اگر کفپوش مناسب نداشته باشید، تمرینات با ضربه بالا می‌توانند به مفاصل شما آسیب برسانند. رول‌های لاستیکی برای تمرینات با ضربه بالا تراکم کمتری نسبت به کفپوش لاستیکی استاندارد دارند که باعث ایجاد بالشتک بهتر برای زانوهای شما می‌شود.

رول‌های لاستیکی شل نیازی به چسب یا چسب ندارند. به سادگی کفپوش را در جای خود بچرخانید و کارتان تمام است. اگر یک باشگاه ورزشی در خانه دارید و فقط تمرینات ساده روی زمین را انجام می‌دهید، این تنها چیزی است که برای ثابت نگه داشتن کفپوش خود نیاز دارید.

تشک لاستیکی چیست؟

تشک‌های لاستیکی یکی از بهترین گزینه‌ها برای کفپوش‌های فوق‌العاده بادوام و قابل حمل هستند. یک تشک لاستیکی ارتجاعی برای محیط‌های پرتردد مانند آشپزخانه‌ها، کف‌پوش‌های سالن بدنسازی و گاراژ، غرفه‌های اسب و موارد دیگر فوق‌العاده است.

محبوب‌ترین مزیت کفپوش‌های لاستیکی قابل حمل بودن است. هر زمان که لازم بود آنها را با خود حرکت دهید. چه بخواهید محافظت بیشتری از کف سالن بدنسازی داشته باشید یا راحتی بیشتری در آشپزخانه داشته باشید، تشک‌های لاستیکی راه حل مناسبی هستند.

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در نظر بگیرید، محل مورد نظر تشک لاستیکی شما است. اگر چه بیشتر تشک‌های لاستیکی در شرایط مختلف به خوبی عمل می‌کنند، اما اگر محصول مناسب را متناسب با نیاز خود خریداری کنید، نتیجه بهتری را دریافت خواهید کرد.

تشک لاستیکی مخصوص اتاق وزنه

تشک‌های لاستیکی اتاق وزنه مکمل مناسبی برای ورزشگاه خانگی یا باشگاه تجاری شما هستند. آنها ضربه‌گیر بسیار بالایی دارند و در ضخامت‌ها و رنگ‌های مختلف موجود هستند. اگر به دنبال یک تشک لاستیکی برای بدنسازی هستید که بتواند فشار سنگین وزنه‌ها را تحمل کند، تشک‌های شوک 3/4 اینچی یا تشک شدید 3/4 اینچی همان چیزی است که به آن نیاز دارید. در ادامه انواع این تشک را معرفی کرده‌ایم.

تشک‌های لاستیکی در رنگ‌های متنوع و پر جنب و جوش هستند تا با هر سبک دکوراسیون باشگاهی مطابقت داشته باشند. لکه‌های رنگی که می‌توانید با لاستیک دریافت کنید به طبقه‌بندی رنگ EPDM بستگی دارد. در نتیجه، اگر به دنبال کفپوش باشگاه باکیفیت و دارای هارمونی هستید، می‌توانید به سراغ این کفپوش بروید.

نحوه نگهداری از تشک‌های لاستیکی

تشک‌های لاستیکی به راحتی تمیز می‌شوند. تعمیر و نگهداری مواد لاستیکی معمولا شامل نگهداری روزانه از جاروبرقی یا جارو کردن خرده‌ها، زباله‌ها یا کثیفی می‌شود. اگر جدا کردن مواد سخت‌تر مشکل است، از یک خراش چوبی یا پلاستیکی استفاده کنید تا آنها را با دقت بالا بیاورید. برای تمیز کردن عمیق‌تر، توصیه می‌کنیم تشک‌های لاستیکی را با یک محلول تمیزکننده ملایم تمیز کنید.

کفپوش فوم چیست؟

اگر به کمی کوسن اضافی روی کف خود نیاز دارید، کفپوش فوم نرم راه حل مناسبی است. کاشی‌ها و تشک‌های فوم نصب آسان، تطبیق‌پذیری بالایی دارند و در عین حال نگهداری از آن‌ها بسیار آسان است. شما می‌توانید برای انواع کفپوش باشگاه، از خدمات مجموعه برکه استفاده کنید. در ادامه این بخش نیز برخی از انواع این نوع کفپوش را معرفی کرده‌ایم.

کفپوش فوم چیست؟

کاشی‌ های فوم به هم پیوسته

کاشی‌های به هم پیوسته برای استفاده در سالن‌های ورزشی خانگی، اتاق‌های بازی و موارد دیگر به اندازه کافی بادوام هستند. آنها از مفاصل شما محافظت می‌کنند و مقداری عایق دمای اضافی نیز ارائه می‌دهند. نصب آنها نیز فوق‌العاده آسان است. لبه‌های به هم پیوسته به راحتی به هم فشار می‌آورند تا یک تناسب ایمن داشته باشند.

تشک فوم

اگر چیزی قابل حمل‌تر می‌خواهید یا باید فضای کوچک‌تری را بپوشانید، کفپوش‌های فوم را در نظر بگیرید. این تشک‌ها اغلب برای ژیمناستیک، تشویق، کشتی، و هنرهای رزمی استفاده می‌شوند، بنابراین برای مقابله با فرسودگی ساخته شده‌اند. می‌توانید از بین تشک‌های تاشو، تشک‌های در هم قفل انتخاب کنید. مهم نیست که قصد استفاده از این تشک را در کدام بخش از باشگاه دارید، تشک فومی به بهترین شکل پاسخگوی نیازتان خواهد بود.

تشک بدنسازی فوم

کفپوش فوم برای سالن‌های ورزشی محبوب است زیرا نرم، انعطاف‌پذیر و مقرون به صرفه است. برای ورزش‌های سبک وزن بدن و زیر تجهیزات باشگاه می‌توانید از تشک مخصوص بدنسازی استفاده. این کفپوش‌هایی فومی حتی می‌توانند از عهده تمرینات با ضربه بالا برآیند.

با توجه به نوع کفپوش نرمی که انتخاب می‌کنید، ممکن است دوام آن متفاوت باشد. برای تمرین‌های سبک‌تر، کاشی‌های 1/2 اینچی را توصیه می‌کنیم. اگر چیزی می‌خواهید که بتواند وزنه‌های سنگین را تحمل کند، کاشی‌های HD با ضخامت بیشتر گزینه مناسبی خواهند بود.

تشک کشتی و هنرهای رزمی

هنرهای رزمی و کشتی به کفپوشی با توان جذب ضربه بالا نیاز دارد که بتواند شوک را جذب کند و هنگام تمرین و مسابقه از شما محافظت کند. تشکی که مخصوص این هنرهای رزمی در نظر گرفته شده است. این تشک‌ها را می‌توانید با متریال مختلفی از جمله وینیل خریداری کنید که کاملا ضدعفونی هستند و به راحتی نیز می‌توان آن‌ها را تمیز کرد.

تشک ژیمناستیک

کفپوش مناسب تفاوت زیادی برای تمرین ژیمناستیک شما ایجاد می‌کند. چه تازه شروع به کار با اصول اولیه کرده باشید و چه بر روی مهارت‌های پیشرفته کار می‌کنید، مهم است که یک تشک ژیمناستیک تهیه کنید که بتواند به شما کمک کند تا به آنجا برسید.

هنگام انتخاب تشک ژیمناستیک، ایمنی بزرگ‌ترین چیزی است که باید به آن فکر کنید. چه به دنبال بچه‌های خود باشید و چه به تازگی به عنوان یک ژیمناستیک بزرگسال شروع به کار کرده‌اید، هیچ شکی وجود ندارد که زمین شما یک فضای فرود امن برای ژیمناستیک خواهد بود.

بیشتر تشک‌های مبتدی به اندازه‌ای ضخیم هستند که در هنگام سقوط از شما در برابر حرکاتی مانند ایستادن با دست، غلتیدن به جلو و عقب، چرخ‌های چرخ‌دستی، چرخ‌های جلو و عقب و غیره محافظت می‌کنند. بسیاری از این تشک‌ها برای حرکات سطح متوسط مانند فنرهای جلو و عقب نیز مناسب هستند.

هر چه ژیمناستیک‌کار حرفه‌ای‌تری باشید، تشک ضخیم‌تری را نیاز خواهید داشت. تشک‌های ضخیم‌تر جذب ضربه بهتری می‌دهند. به همین خاطر، برای برخی از باشگاه‌ها که علاوه بر بدنسازی در آن‌ها کلاس‌های ژیمناستیک نیز برگزار می‌شوند، باید به سراغ این نوع تشک‌ها بروید.

بهترین تشک‌های ژیمناستیک سهولت و راحتی را ارائه می‌دهند. شما می‌خواهید بتوانید هر نوع عرق را تمیز کنید و تشک‌های خود را تا حد امکان به طور موثر ذخیره کنید، بنابراین بیرون آوردن آنها هر روز کار سختی نیست.

بسیاری از تشک‌ها دارای روکش وینیل صافی هستند که تمیز کردن آن‌ها را فقط با یک پارچه مرطوب یا یک محصول ضدعفونی کننده سنتی بسیار آسان می‌کند. برخی از تشک‌های ژیمناستیک نیز دارای رویه فرش هستند که تمیز کردن آن‌ها نیز آسان است، اما ممکن است بهداشتی نگه‌داشتن آن‌ها دشوارتر باشد. تشک‌های روی فرش هنوز هم به دلیل سطح راحتشان مورد علاقه‌اند و برای دانش‌آموزان پابرهنه که تمرین تلنگر و غلتیدن دارند، ضروری است.

چند نکته مهم برای خرید انواع کفپوش باشگاه

برای خرید انواع کفپوش باشگاه، باید به چند نکته مهم توجه داشته باشید. رعایت این نکات باعث می‌شود تا بتوانید متناسب با نیاز و شرایط فضای داخلی باشگاه، بهترین نوع کفپوش را انتخاب کنید. در ادامه برخی از این نکات را بررسی کرده‌ایم.

انتخاب کفپوش با ضخامت مناسب

یکی از مهم‌ترین مواردی که در انتخاب کفپوش باشگاه باید در نظر داشته باشید، ضخامت آن است. به طور کلی، هرچقدر که این ضخامت بیشتر باشد، کفپوش مقاوم‌تر است و وزنه‌ها و ورزش‌های سنگین به آن آسیب کمتری وارد خواهند کرد. همچنین هرچقدر که ضخامت کفپوش باشگاه بیشتر باشد، صداگیری آن نیز بهتر خواهد بود. در نتیجه، اگر باشگاه شما در یک فضای مسکونی و مخصوصا در یک آپارتمان واقع شده است، پیشنهاد می‌کنیم حتما به سراغ کفپوش با ضخامت نسبتا بالا بروید. برای خرید کفپوش باشگاه مناسب، کافی است با ما در مجموعه برکه تماس بگیرید.

ورزش‌هایی که در فضای باشگاه انجام می‌شوند

مورد دیگری که حتما باید در انتخاب کفپوش باشگاه به آن توجه کنید، ورزش‌هایی هستند که در فضای باشگاه انجام می‌شوند. به طور کلی، می‌توان گفت که برای ورزش‌های ساده و مخصوصا برای ورزشکاران با سن پایین، لازم نیست که کفپوش خاصی را تهیه کنید. اما اگر در باشگاه شما ورزش‌های سنگین مانند وزنه‌برداری و ژیمناستیک انجام می‌شوند، بهتر است کفپوشی را انتخاب کنید که برای این نوع شرایط طراحی شده است.

چند نکته مهم برای خرید انواع کفپوش باشگاه

نوع فضای داخلی باشگاه

نکته‌ای که حتما باید درباره انتخاب کفپوش باشگاه در نظر داشته باشید، نوع فضای داخلی است. برخی از باشگاه‌ها در فضای زیرزمین و با کف سیمانی یا بتنی قرار دارند. برای این باشگاه‌ها، کفپوش‌های اپوکسی عالی هستند. در حالی که برای برخی باشگاه‌های دیگر که کف سرامیک دارند، می‌توان به سراغ کفپوش‌های فومی رفت.

هزینه‌های نصب کفپوش

مورد دیگری که باید در انتخاب کفپوش باشگاه در نظر بگیرید، هزینه‌های نصب آن است. به طور کلی، این هزینه به موارد مختلفی بستگی دارد. از جمله این موارد می‌توان به نوع کفپوش انتخابی، متراژ مورد نظر برای نصب کفپوش و شرایط نصب کفپوش اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با ما در مجموعه برکه تماس بگیرید.

چرا برکه را برای خرید انواع کفپوش باشگاه انتخاب کنید؟

دلایل زیادی وجود دارند که دست به دست هم می‌دهند تا بخواهید برای دریافت خدمات مربوط به خرید و نصب انواع کفپوش باشگاه، از خدمات مجموعه برکه استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات، کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند.

برخی از مزایای دریافت خدمات از برکه عبارتند از:

 • تنوع خدمات
 • کیفیت بالای خدمات
 • تعرفه مناسب
 • خدمات‌رسانی در کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • میزان رضایت‌مندی بالا

برکه؛ آماده خدمات‌رسانی به شما برای اجرای کفپوش باشگاه

اگر به دنبال دریافت خدمات در حوزه نصب انواع کفپوش باشگاه، کفپوش تراس و یا باغ و ویلا هستید، می‌توانید از خدمات مجموعه برکه در این زمینه استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و همین‌طور دریافت خدمات، از طریق یکی از مسیرهای ارتباطی با ما تماس بگیرید. کارشناسان مجموعه برکه در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.

آیا برای کف بتنی می‌توان از کفپوش اپوکسی استفاده کرد؟

بله. این کفپوش‌ها با بتن سازگاری کامل دارند.

آیا کفپوش‌ های اپوکسی طول عمر مناسبی دارند؟

بله. در صورت رعایت نکات مهم نگهداری و نصب اصولی، این کفپوش‌ها طول عمر بالایی خواهند داشت.

مهم‌ ترین ویژگی تشک‌های لاستیکی چیست؟

قابل حمل بودن و امکان استفاده مجدد مهم‌ترین ویژگی استفاده از این کفپوش‌ها است.

ایا کفپوش‌ های اپوکسی نصب آسانی دارند؟

با توجه به نوع اپوکسی که انتخاب می‌کنید، روش نصب متفاوت‌تر خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با ما در مجموعه برکه تماس بگیرید.

آیا کفپوش‌های لاستیکی امکان استفاده مجدد را دارند؟

این کفپوش‌ها به شما امکان استفاده مجدد را می‌دهند و می‌توانید به صورت پازلی آن‌ها را نصب کنید.

یک کفپوش باشگاه خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

یک کفپوش خوب باید حتما ضخامت مناسب و طول عمر بالایی داشته باشد. همچنین برخورداری از ویژگی‌هایی مانند ضدعفونی و تمیزشدن سریع می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز : 61

اولین کسی باشید که امتیاز خود را ثبت میکند

درباره برکه

ما در تیم فنی مهندسی برکه با تکیه بر دانش مدرن و آکادمیک همکاران خود در تلاشیم تا با ارائه بهترین طرح ها و راه حل ها خدماتی چون آب بندی مخازن ، آب بندی چاله آسانسور ، آب بندی ساختمان و … را به شما ارائه دهیم .

خدمات برکه

آخرین مطالب

It seems we can't find what you're looking for.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *