loader image

بهترین روش آب بندی سرویس بهداشتی

خانه | خدمات آب بندی سرویس بهداشتی | بهترین روش آب بندی سرویس بهداشتی

فهرست مطالب

بهترین روش آب بندی سرویس بهداشتی با قیمت مناسب و اجرای آسان

به دلیل تماس زیاد کف و دیواره‌های سرویس‌های بهداشتی، این فضاها نیاز به آب‌بندی کامل و دقیق دارند. در گذشته از ترکیبات سیمانی و حتی ملات بتنی برای این منظور استفاده می‌شد و دوغاب نیز کاربرد گسترده‌ای برای پوشش درزهای کاشی‌ها داشت. اما در حال حاضر، روش‌های جدید و چسب‌های مخصوصی از جمله چسب Z90 معرفی شده‌اند که با کمک آن‌ها می‌توانید اب‌بندی سرویس بهداشتی شخصی یا حتی عمومی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

به طور کلی و از میان روش‌های موجود، بهترین روش آب بندی سرویس بهداشتی، روشی است که سازگاری کامل با فضای مورد نظر شما داشته باشد و بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

بهترین روش آب بندی سرویس بهداشتی با قیمت مناسب و اجرای آسان

در کنار چسب Z90، از محصولات دیگری مانند مواد نانو نیز می‌توان برای آب بندی سرویس بهداشتی استفاده کرد. با این حال، اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که هرکدام از این روش‌ها، روش اجرا و ترکیبات خاص خود را دارند که باید این کار را به فرد متخصص در این زمینه بسپارید.

در غیر این صورت، آب بندی سرویس بهداشتی شما به درستی انجام نخواهد شد. برای آشنایی با بهترین روش آب بندی سرویس بهداشتی، مزایای هرکدام از این روش‌ها و البته چگونگی استفاده از هر محصول برای آب بندی، این مطلب از مجموعه برکه را از دست ندهید.

همه سرویس‌های بهداشتی به آب‌بندی کامل نیاز دارند

همه سرویس‌های بهداشتی به آب‌بندی کامل نیاز دارند

شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که آیا لازم است سرویس بهداشتی را کامل آب بندی کنیم؟ در صورت عدم توجه به این موضوع چه مشکلاتی برایمان ایجاد خواهد شد؟ در پاسخ به این سوال‌ها، باید بگوییم که هر سرویس بهداشتی به آب بندی کامل و دقیق نیاز دارد. لازم به ذکر است که این موضوع در سرویس‌هایی که در طبقات بالا قرار دارند، اهمیت چند برابری دارد.

در صورتی که به آب بندی سرویس بهداشتی توجه نداشته باشید، این احتمال وجود دارد که در گذر زمان یا حتی گذشت چند هفته، نشتی در بخش کف رخ بدهد. چرا که سرویس‌های بهداشتی دائما با آب در تماس هستند و در صورتی که در زیرساخت، مجرایی ایجاد شود، هرچند که این مجرا از نوع مویینگی باشد، نشتی رخ خواهد داد.

در نتیجه، اگر می‌خواهید در آینده نزدیک با مشکلات مربوط به کندن سرویس بهداشتی، رفع نشتی و مواد این‌چنینی مواجه نشوید، توصیه می‌کنیم از همان ابتدا و در زمان ساخت یا بعد از اتمام ساخت، آب بندی سرویس بهداشتی را به صورت کامل و دقیق انجام دهید.

اهمیت و مزایای آب بندی سرویس بهداشتی

اهمیت و مزایای آب بندی سرویس بهداشتی

اگر می‌خواهید درباره بهترین روش آب بندی سرویس بهداشتی بدانید، توصیه می‌کنیم ابتدا کمی درباره مزایای آب‌بندی دقیق سرویس‌های بهداشتی اطلاعاتی کسب کنید. به طور کلی، آب بندی سرویس بهداشتی علاوه بر رفع نشتی و مشکلات مربوط به آن، باعث افزایش طول عمر کاشی‌ها می‌شود و به دلیل جلوگیری از جذب میکروب به زیر کاشی‌ها، بوی بد در محیط را به حداقل می‌رساند. در ادامه با برخی از مزایای آب بندی سرویس بهداشتی آشنا می‌شویم.

جلوگیری از نفوذ میکروب و رطوبت به زیر کاشی‌ها

وقتی که آب بندی سرویس بهداشتی را به بهترین شکل و با استفاده از بهترین متریال انجام دهید، دیگر میکروب‌ها و رطوبت به زیر کاشی‌های نفوذ نخواهند کرد. این باعث می‌شود که فضای سرویس بهداشتی ایزوله‌تر باشد که این احتمال بروز هرگونه حساسیت فردی را کاهش می‌دهد.

تماس با برکه

جلوگیری از رشد انواع باکتری یا حتی قارچ در زیر کاشی‌ها

وقتی که بسیاری از باکتری‌ها و قارچ‌ها به زیر کاشی‌ها نفوذ می‌کنند، در آن‌ها رشد می‌کنند که این باعث ایجاد مشکلات سلامتی زیادی می‌شود. بسیاری از قارچ‌ها و باکتری‌ها حساسیت‌زا هستند و می‌توانند برای شما آلرژی‌های مختلفی را به همراه داشته باشند. در نتیجه، برای جلوگیری از این اتفاق‌ها، توصیه می‌کنیم حتما آب بندی سرویس بهداشتی را با بهترین روش و متریال ممکن انجام دهید.

جلوگیری از ایجاد بوی بد در محیط

همان‌طور که پیش‌تر به این نکته اشاره کردیم، در صورت عدم آب بندی سرویس بهداشتی، ممکن است باکتری‌ها، قارچ‌ها و میکروب‌های مختلفی به زیر کاشی‌ها نفوذ کنند. در گذر زمان، این باکتری‌ها و قارچ‌ها باعث ایجاد بوی بد در محیط خواهند شد. برای اینکه چنین اتفاقی برای سرویس بهداشتی شما رخ ندهد، پیشنهاد می‌کنیم حتما آب بندی آن را با بهترین روش ممکن انجام دهید. همچنین، بهتر است این کار را به فرد متخصص در این حوزه بسپارید. اگر قصد آب بندی سرویس بهداشتی را به صورت اصولی و با بهترین روش دارید، کافی است با ما در برکه تماس بگیرید تا کارشناسان این مجموعه شما را راهنمایی کنند.

جلوگیری از نم در دیواره‌ها و کف

مهم‌ترین مزیت آب بندی سرویس بهداشتی با کمک بهترین روش ممکن، جلوگیری از نم دادن دیواره‌ها و کف سرویس است. البته برای این منظور، باید کار را به فرد متخصص در این حوزه بسپارید. در غیر این صورت، ممکن است آب بندی به خوبی انجام نشود و دوباره خطر نم در دیواره‌ها و کف وجود داشته باشد.

افزایش مقاومت سرویس بهداشتی در برابر انواع شوینده‌ها

در صورتی که آب بندی سرویس بهداشتی انجام نشده یا به درستی انجام نشده باشد، مقاومت فضا در برابر شوینده‌های اسیدی و قلیایی کاهش پیدا خواهد کرد. چرا که به دلیل عدم وجود آب بندی، این شونده‌ها به زیر کاشی‌ها و دیواره‌ها نفوذ می‌کنند و باعث از بین رفتن چسب و زیرساخت آن‌ها می‌شوند. در حالی که با استفاده از متریال و روش مناسب برای آب‌بندی، مقاومت در این زمینه افزایش پیدا خواهد کرد.

بهترین روش آب بندی سرویس بهداشتی چیست؟

بهترین روش آب بندی سرویس بهداشتی چیست؟

در حال حاضر انواع روش‌های آب بندی استخر وجود دارند که شما می‌توانید متناسب با شرایط و نیاز خود، یکی از این روش‌ها را برای آب بندی انتخاب کنید. توجه داشته باشید که به صورت مطلق نمی‌توان یکی را به عنوان بهترین روش آب بندی سرویس بهداشتی معرفی کرد. چرا که هرکدام از آن‌ها دارای ویژگی‌های منحصر به فرد خود هستند. در ادامه این بخش، بهترین روش های آب بندی سرویس بهداشتی را به شما معرفی کرده‌ایم.

استفاده از روش سنتی آب‌بندی

یکی از قدیمی‌ترین و رایج‌ترین روش‌ها برای آب بندی سرویس بهداشتی، استفاده از ایزوگام و قیر است. درست مانند هر روش آب بندی دیگری، این روش نیز مزایا و معایب خاص خود را دارد.

اولین نکته در این حوزه، صرفه اقتصادی آن‌ها است. این روش‌ها صرفه اقتصادی نسبتا بالایی دارند. چرا که قیر و ایزوگام نسبتا ارزان هستند و می‌توان از این بابت به این روش، یک امتیاز مثبت اعطا کرد. البته اگر این کار را به فرد غیرمتخصص بسپارید، ممکن است برای ایزوگام کردن مجبور به استفاده از چند لایه شود که این هزینه شما را چند برابر خواهد کرد.

به طور کلی، دوام ایزوگام برای چند سال است بعد از گذشت این مدت، دوباره باید آب‌بندی انجام شود. البته در صورت استفاده اصولی و البته تهیه ایزوگام و قیر باکیفیت، مشکلی از این بابت نخواهید داشت. در حال حاضر، با معرفی روش‌های جدیدتر برای آب بندی سرویس بهداشتی، این روش دیگر کاربرد چندانی ندارد، با این حال، هنوز بسیاری از افراد برای آب‌بندی به سراغ ایزوگام و قیرگونی می‌روند.

استفاده از چسب مخصوص Z90

استفاده از چسب مخصوص Z90

یکی از بهترین روش های آب بندی سرویس بهداشتی، استفاده از چسب مخصوص Z90 است. این چسب شیری رنگ، کاملا ضد آب است و می‌تواند آب بندی سرویس بهداشتی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. توجه داشته باشید که Z90 بر پایه رزین‌های اکریلیک ساخته می‌شود و دارای فناوری نانو است. همچنین این محصول امکان ترکیب در هر نوع دوغاب را دارد و می‌تواند به ریزترین مجراهای نشتی نیز نفوذ کند و آن را ببندد. تمام این موارد دست به دست هم داده‌اند تا Z90 از دید بسیاری از افراد متخصص به عنوان بهترین روش آب بندی سرویس بهداشتی شناخته شود.

یکی از ویژگی‌های چسب Z90، تحمل بالای دمای آن است. این محصول در بازه دمایی منفی 75 درجه تا مثبت 350 درجه عملکرد مناسبی از خود نشان می‌دهد. در عین حال، Z90 سازگاری کاملی با محیط زیست نیز دارد.

اگر به دنبال محصولی برای آب بندی سرویس بهداشتی هستید که در مقابل مواد شوینده و انواع اشعه‌های مضر مقاومت مناسبی از خود نشان بدهد، توصیه می‌کنیم محصول Z90 را امتحان کنید. این محصول در برابر انواع مواد شوینده و حتی اسیدی‌ترین نوع آن‌ها، اشعه فرابنفش و حتی گاز CO2 مقاومت عالی به خود نشان می‌دهد.

یک محصول آب بندی سرویس بهداشتی خوب، باید مانع از ایجاد باکتری و انواع میکروب در زیر کاشی‌ها شود. محصول Z90 به دلیل ساختار خاصی که دارد، در برابر هرگونه رطوبت، خزه، جلبک، باکتری و میکروب یا حتی قارچ عملکرد عالی از خود نشان می‌دهد و مانع تجمع آن‌ها می‌شود.

استفاده از چسب زد 90 مزایای زیادی دارد. به عنوان مثال، برای استفاده از این محصول به سیمان‌کاری یا ملات پلاستر بعد از اجرای آب بندی نیاز نخواهید داشت. این باعث می‌شود تا لایه ایزولاسیون نازک‌تر شود و کیفیت کلی کار افزایش پیدا کند.

استفاده از مواد نانو

استفاده از مواد نانو

در حال حاضر، در بازار موادی وجود دارند که به آن‌ها مواد نانو گفته می‌شود و می‌توانند آب بندی سرویس بهداشتی را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. در رابطه با این مواد، باید بگوییم که مواد نانو معمولا دارای بسته‌بندی با سر به شکل تیز هستند و می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به ابزار خاص، آن‌ها را لای درزهای کاشی‌ها بکشید.

استفاده از مواد نانو برای آب بندی سرویس بهداشتی مزایا و معایب خاص خود را دارد. مهم‌ترین مزیت استفاده از این محصولات، سهولت استفاده از آن‌ها است. برای استفاده از مواد نانو، به هیچ ابزار و دانش خاصی نیاز ندارید و کافی است که نوک تیز محصول را روی درزهای کاشی‌ها بکشید.

در مقابل، این محصولات دوام آن‌چنان بالایی دارند و باید بعد از چند ماه یا یک الی دو سال، دوباره آن‌ها را ترمیم کنید. در عین حال، برای آب‌بندی اصولی و زیرساختی نیز نمی‌توان روی این روش حساب چندانی باز کرد. در کل، اگر به دنبال بهترین روش آب بندی سرویس بهداشتی هستید، توصیه می‌کنیم نیم‌نگاهی به روش‌های دیگر داشته باشید.

محصول N50

محصول N50

یکی از محصولات جدیدی که به بازار عرضه شده است و توانایی آب بندی سرویس بهداشتی را دارد، محصول N50 است. این محصول، نوعی مایع شیری رنگ می‌باشد که بر پایه رزین اکریلیک ساخته شده است و می‌توان از آن به عنوان افزودنی ملات سیمان و بتن استفاده کرد.

کاربرد اصلی این محصول، استفاده در بتن‌ریزی یا سیمان‌کاری سرویس بهداشتی است که می‌تواند علاوه بر افزایش مقاومت استحکام ملات، افزایش ضریب چسبندگی و افزایش تراکم اجزای ملات، آب‌بندی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. به همین خاطر، برخی از افراد این محصول را به عنوان بهترین روش آب بندی سرویس بهداشتی به دیگران معرفی می‌کنند.

برای استفاده از محصول N50 و ترکیب آن با سیمان، لازم است که یک واحد از این محصول را با 5 واحد آب در ظرفی تمیز به صورت کامل ترکیب کنید. سپس می‌توانید این ماده را با یک واحد سیمان و 5 واحد ماسه دوباره شور ترکیب کنید. این باعث می‌شود تا ترکیب شدن N50 با ملات به بهترین شکل انجام شود. در نهایت نیز، برای داشتن سطحی صاف، بهتر است نرمه‌کشی را با دقت کامل انجام دهید.

محصول B70

محصول B70

یکی از محصولاتی به تازگی برای افزایش ضریب چسبندگی و در عین حال آب‌بندی زیرکار سرویس بهداشتی معرفی شده است، محصول B70 می‌باشد. درست مانند N50، این محصول نیز بر پایه رزین اکریلیک ساخته شده است. از نظر روش استفاده، این محصول تفاوت چندانی با N50 ندارد. اما از نظر عملکرد، محصول B70 بیشتر به عنوان یک عایق و پوشش نهایی برای آب‌بندی شناخته می‌شود.

اگر قصد استفاده از محصول B70 را دارید، باید یک واحد از این محصول را با سه واحد آب در یک ظرف تمیز ترکیب کنید. با این ترکیب، می‌توان از این محصول حتی به عنوان دوغاب و نرمه‌کشی نیز استفاده کرد. اما توصیه می‌کنیم از B70 به عنوان یک مکمل استفاده کنید.

محصولات توری PLC

اگر می‌خواهید از محصولات جدیدی مانند Z90، N50 یا B70 برای آب بندی سرویس بهداشتی استفاده کنید، توصیه می‌کنیم در کنار این محصولات، از توری‌های PLC نیز استفاده کنید. این توری‌ها از الیاف پلی‌پروپیلن و فایبرگلاس ساخته شده‌اند که می‌توانند از ایجاد نوسانات دمایی در دوغاب جلوگیری کنند. به طور کلی، این توری‌های طول عمر زیرساخت سرویس بهداشتی و آب‌بندی آن را افزایش خواهند داد.

روش‌های استفاده از چسب Z90 برای آب بندی سرویس بهداشتی

روش‌های استفاده از چسب Z90 برای آب بندی سرویس بهداشتی

از چسب زد 90 می‌توان روی انواع سطوح استفاده کرد. در نتیجه، مهم نیست که سطح سرویس بهداشتی شما از چه متریالی است. در هر صورت، می‌توانید از این محصول کاربردی برای آب بندی سرویس بهداشتی استفاده کنید. از جمله برخی از سطوح مناسب برای استفاده از چسب زد 90 می‌توان به سطوح سیمانی، بتنی، سنگی، گچی، آجری، چوبی و کاشی‌کاری شده اشاره کرد.

به طور کلی، به دو صورت می‌توان از محصول Z90 استفاده کرد. اولین روش، استفاده به عنوان نوعی دوغاب سیمانی است که می‌توانید با کمک آن، از این محصول به عنوان عایق استفاده کنید. به زبان دیگر، این محصول امکان استفاده به عنوان پوشش نهایی و عایق کردن سطحی را دارد. البته توصیه می‌کنیم برای این منظور، ضخامت Z90 را بین 300 میکرون تا 5 میلی‌متر در نظر بگیرید. انتخاب ضخامت مناسب، بستگی به شرایط سرویس بهداشتی دارد.

روش بعدی استفاده از چسب Z90، استفاده به صورت خالی و درست شبیه به رزین است. این ماده علاوه بر خاصیت آب بندی سرویس بهداشتی، می‌تواند به عنوان یک لایه پوششی برای مواردی عمل کند که می‌خواهید سطح زیری بدون هیچ تغییر ظاهر و رنگی باقی بماند. برای این منظور، باید Z90 را با پیستوله یا قلم مو استفاده کنید. همچنین برای افزایش صرفه اقتصادی و سهولت پوشش‌دهی، بهتر است این ماده مقداری با آب ترکیب شود.

اگر شما نیز بر این باور هستید که زد 90 به عنوان بهترین روش آب بندی سرویس بهداشتی شناخته می‌شود و قصد استفاده از آن را دارید، توصیه می‌کنیم ابتدا با مراحل استفاده از آن آشنا باشید. البته توجه داشته باشید که روش اجرای این محصول با توجه به شرایط محل اجرا ممکن است برای هر شرایط مقداری متفاوت باشد. در ادامه مراحل استفاده از این محصول را آموزش داده‌ایم.

آماده‌کردن سطح مورد نظر برای استفاده از زد 90

آماده‌کردن سطح مورد نظر برای استفاده از زد 90

اولین قدم برای اجرای آب بندی سرویس بهداشتی با زد 90، آماده‌کردن سطح زیرکار است. در این مرحله، قبل از هر اقدامی باید از محکم بودن سطح نهایی مطمئن باشید. همچنین باید مطمئن شوید که سطح هیچ‌گونه ترک سطحی یا عمقی ندارد. در صورت وجود ترک می‌توانید از محصول N50 استفاده کنید.

بعد از اطمینان از آماده بودن سطح زیرین کار برای اجرای زد 90، باید هرگونه آلودگی را از بین ببرید. برای این منظور، باید از مواد شوینده مخصوص استفاده کنید تا چربی‌ها، گرد و غبارها، مواد نفتی مثل روغن و کثیفی‌های دیگر از بین بروند.  برای تمیز کردن سطح بتن نیز می‌توانید به سراغ روش آب افشانی بروید.

آماده‌سازی Z90

دومین مرحله از اجرای آب بندی سرویس بهداشتی با استفاده از Z90، آماده‌سازی این محصول است. برای این منظور، باید Z90 را متناسب با نیاز خود با تعداد واحد آب ترکیب کنید. توجه داشته باشید که حتما باید نسبت میان چسب و آب رعایت شود.

استفاده از Z90

استفاده از Z90

برای استفاده از Z90، باید با استفاده از قلم مو، چسب را روی سطح بکشید. بین هر لایه قلم مو کشیدن، باید فرصت بدهید که چسب مقداری سفت شود. اگر قصد استفاده از زد 90 را به عنوان دوغاب دارید، باید یک واحد از آن را با یک واحد سیمان و دو واحد پودر سنگ الک شده ترکیب کنید و به محلولی که از قبل آماده کرده‌اید، اضافه کنید. در ادامه، باید دوباره با قلم مو و طبق اصولی که به آن‌ها اشاره کردیم، محصول را استفاده کنید.

نکته مهم در رابطه با استفاده از زد 90، فرصت دادن به آن برای خشک شدن است. بعد از اینکه به صورت کامل سطح مورد نظرتان در سرویس بهداشتی با استفاده از این محصول آب‌بندی کردید، باید چند ساعت یا حتی یک الی دو روز را برای خشک شدن کامل به آن فرصت بدهید. در غیر این صورت، آب‌بندی به خوبی انجام نخواهد شد.

میزان مصرف مجاز چسب Z90

میزان مصرف مجاز چسب Z90

یکی از نکاتی که در رابطه با مصرف چسب زد 90 حتما باید به آن توجه داشته باشید، میزان مصرف و درصد ترکیب مورد نیاز برای استفاده از آن است. به طور کلی، بهتر است برای هر متر مربع از آب‌بندی با این محصول، حدودا 600 سی‌سی از آن را استفاده کنید. اما اگر قصد استفاده از زد 90 را به عنوان رزین دارید، به ازای هر متر، مقدار مورد نیازتان نصف و در حدود 300 سی‌سی خواهد شد.

در رابطه با نسبت ترکیب محصول زد 90، باید به ازای هر واحد از این محصول، یک واحد آب را نیز به آن اضافه کنید. در این صورت، نه‌تنها چسب غلظت مناسبی خواهد داشت، بلکه استفاده از آن نیز برایتان مقرون به صرفه خواهد بود.

اگر قصد نگهداری از 90 را برای طولانی‌مدت دارید، کافی است این محصول را بدون ترکیب و بدون نیاز به هیچ افزودنی، در یک ظرف قرار دهید و درب آن را محکم ببندید. در این صورت، محصول زد 90 امکان نگهداری بلندمدت را خواهد داشت.

روش استفاده از مواد نانو برای آب بندی سرویس بهداشتی

اگر قصد استفاده از مواد نانو را برای آب بندی سرویس بهداشتی دارید، لازم است که حتما با روش اصولی استفاده از آن‌ها آشنا باشید. اگر می‌خواهید از مواد نانو در زیرساخت کاشی‌ها نیز استفاده کنید، لازم است این مواد با ملات ترکیب شوند. اما این روش ممکن است برای همه سرویس‌های بهداشتی جوابگو نباشد. به طور کلی، بهتر است در کنار انجام این کار، بگذارید بعد از نصب کاشی‌ها به خوبی سر جای خود سفت شوند و سپس درزهای آن‌ها را با مواد نانو پر کنید.

روش کلی آب‌بندی سرویس بهداشتی با استفاده از متریال سنتی

روش کلی آب‌بندی سرویس بهداشتی با استفاده از متریال سنتی

برای آب بندی سرویس بهداشتی به روش سنتی، از قیرگونی، مشمع کف و گونی قیراندود استفاده می‌شود. این کار نیازمند دانش تخصصی است و توصیه می‌کنیم آب‌بندی ایزوگام و قیر را به افرادی بسپارید که در این زمینه تجربه کافی دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و آشنایی با بهترین روش آب بندی سرویس بهداشتی، کافی است با ما در برکه تماس بگیرید.

برای آب بندی سرویس بهداشتی در بخش کاسه توالت، ابتدا باید محل آن را با ماسه نرم و مقداری سیمان اندود کنید. در ادامه، نوبت به فشار دادن کاهش توالت روی سطح ملات می‌رسد تا بتوان شکل کاسه را روی ماسه سیمان درآمد. سپس، لازم است که قالب ایجاد شده را با ماسه سیمان لیسه‌ای اندود کنید. در نهایت، باید بعد از طی کردن تمام این مراحل، با استفاده از قیرگونی، عایق‌کاری انجام شود.

دلایل انتخاب برکه برای دریافت خدمات آب بندی

دلایل انتخاب برکه برای دریافت خدمات آب بندی

اگر قصد آب بندی سرویس بهداشتی را با بهترین روش‌ها و متریال از جمله آب بندی سرویس بهداشتی بدون تخریب و یا آب بندی با روش نانو دارید، کافی است با ما در مجموعه برکه تماس بگیرید. دلایل زیادی وجود دارند که دست به دست هم می‌دهند تا مجموعه ما به عنوان یکی از برترین مجموعه‌های ارائه دهنده خدمات در این حوزه شناخته شود.

برکه؛ برترین ارائه دهنده خدمات آب‌بندی

از جمله مزایای دریافت خدمات از برکه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تنوع بالای خدمات
  • کیفیت کار بالا و مثال‌زدنی
  • برخورداری از کادری مجرب
  • فعالیت کاملا قانونی
  • تعرفه رقابتی برای انواع خدمات
  • ارائه خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن

تنوع بالای خدمات در برکه

ما در مجموعه برکه انواع خدمات را در کنار آب بندی سرویس بهداشتی ارائه می‌دهیم. از جمله خدمات مجموعه ما می‌توان به طراحی و ساخت جکوزی، طراحی و ساخت سونا، طراحی و ساخت آب‌نما، آب‌بندی مخازن، آب‌بندی چاله آسانسور، آب‌بندی ساختمان، ساخت سقف کشسان، آب‌بندی کف، طراحی و ساخت استخر، آب‌بندی استخر و جکوزی، آب‌بندی نما و آب‌بندی پشت‌بام و سقف اشاره کرد. برای دریافت خدمات، از طریق یکی از مسیرهای ارتباطی تعیین شده با ما تماس بگیرید.

کیفیت کار بالا و مثال‌زدنی

کیفیت کار بالا و مثال‌زدنی

یکی از دلایلی که باعث محبوبیت برکه برای خدمات آب‌بندی شده است، کیفیت کار بالای این مجموعه می‌باشد. خدمات ارائه شده در مجموعه ما دارای بیشترین میزان رضایت‌مندی هستند که این نشان از کیفیت کار مثال‌زدنی برکه دارد.

برخورداری از کادری مجرب

آب بندی سرویس بهداشتی حتی با استفاده از بهترین روش و متریال، کار هرکسی نیست. کوچک‌ترین نقص در این کار می‌تواند مشکلات زیادی را برایتان ایجاد کند. به همین خاطر، ما در برکه، برای ارائه خدمات بهترین افراد فعال در حوزه کاری خود را استخدام کرده‌ایم.

فعالیت زیر نظر اتحادیه با برخورداری از تمام مجوزهای لازم

برخی از مجموعه‌ها فعالیت غیرقانونی دارند و برای دریافت خدمات از آن‌ها ممکن است مقداری دچار تردید شوید. اما در رابطه با مجموعه برکه، هیچ نگرانی از این بابت نخواهید داشت. ما دارای تمام تاییدیه‌ها و مجوزهای لازم برای فعالیت قانونی هستیم و می‌توانید برای اطمینان از این موضوع، با ما تماس بگیرید.

تعرفه رقابتی برای ارائه خدمات

یکی از دلایلی که باعث افزایش محبوبیت مجموعه برکه شده است، تعرفه خدمات رقابتی این مجموعه می‌باشد. ما همواره تلاش می‌کنیم تا برای ارائه خدمات، کمترین هزینه ممکن را از شما دریافت کنیم برای اطلاع از هزینه ارائه خدمات جهت آب بندی سرویس بهداشتی با بهترین روش و متریال، با مجموعه ما در ارتباط باشید.

ارائه خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن

ارائه خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن

اگر قصد دریافت خدمات آب بندی سرویس بهداشتی یا هر نوع خدمات دیگری را از مجموعه برکه دارید، کافی است با ما تماس بگیرید و نوبت مورد نظرتان را رزرو کنید. کارکنان ما راس زمان تعیین شده در محل حضور پیدا خواهند کرد. وقت‌شناسی مجموعه و تحویل کار در کوتاه‌ترین زمان ممکن باعث افزایش محبوبیت برکه در میان مشتریان شده است.

برکه؛ ارائه دهنده انواع خدمات آب‌بندی با تعرفه رقابتی و کیفیت مثال‌زدنی

اگر می‌خواهید با بهترین روش ممکن آب بندی سرویس بهداشتی اعم از آب بندی درب سرویس بهداشتی و یا کف آن را انجام دهید، توصیه می‌کنیم چند روش مانند چسب Z90 را با روش قیرگونی ترکیب و اجرا کنید. این کار باعث افزایش طول عمر و پوشش ضعف‌های این روش‌ها توسط یکدیگر می‌شود. البته زمانی کیفیت نهایی کار مشخص می‌شود که آن را به دست فرد متخصص در این حوزه بسپارید. شما می‌توانید برای دریافت این خدمات، دریافت خدمات مشاوره و همین‌طور رزرو نوبت، همین حالا با کارشناسان مجموعه ما در برکه تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا می‌توان آب بندی سرویس بهداشتی را با ایزوگام و قیرگونی انجام داد؟

بله. اما این کار کاملا تخصصی است و توصیه می‌کنیم آن را به افراد متخصص بسپارید.

بهترین روش برای آب بندی سرویس بهداشتی چیست؟

بهترین و ساده‌ترین روش برای آب بندی سرویس بهداشتی، استفاده از چسب‌های جدید مانند Z90 است.

آیا می‌توان از چسب Z90 برای آب بندی کامل سرویس بهداشتی استفاده کرد؟

بله. اما توصیه می‌کنیم برای کارایی بیشتر، از این محصول به عنوان افزودنی ملات زیرساخت و به عنوان دوغاب استفاده کنید.

ارزان‌ترین روش برای آب بندی آب بندی سرویس بهداشتی چیست؟

ارزان‌ترین روش آب‌بندی سرویس بهداشتی، استفاده از مواد نانو است.

آیا خودمان می‌توانیم آب بندی سرویس بهداشتی را انجام دهیم؟

بله. اما توصیه می‌کنیم این کار را به افراد متخصص بسپارید تا کیفیت نهایی کار بیشتر باشد.

بادوام‌ترین روش آب بندی سرویس بهداشتی چیست؟

استفاده از چسب‌های مخصوص در کنار قیرگونی را می‌توان به عنوان بادوام‌ترین روش آب‌بندی معرفی کرد.

چرا برکه را برای دریافت خدمات آب بندی سرویس بهداشتی انتخاب کنیم؟

برترین مزایای دریافت خدمات از مجموعه ما عبارتند از: کیفیت بالا، تعرفه رقابتی، وقت‌شناسی، فعالیت قانونی، تنوع بالای خدمات و برخورداری از کادری مجرب

بهترین روش آب بندی سرویس بهداشتی باید چه ویژگی داشته باشد؟

باید در عین اجرای آسان، طول عمر بالایی نیز داشته باشد.

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز : 37

اولین کسی باشید که امتیاز خود را ثبت میکند

درباره برکه

ما در تیم فنی مهندسی برکه با تکیه بر دانش مدرن و آکادمیک همکاران خود در تلاشیم تا با ارائه بهترین طرح ها و راه حل ها خدماتی چون آب بندی مخازن ، آب بندی چاله آسانسور ، آب بندی ساختمان و … را به شما ارائه دهیم .

خدمات برکه

آخرین مطالب

It seems we can't find what you're looking for.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *